I MPOD 2021 – wyniki szczegółowe

Opublikowane przez admin w dniu

Poniżej przedstawiamy wyniki szczegółowe I Mistrzostw Polski Orkiestr Dętych 2021.
Komplet wyników i punktacji do ściągnięcia tutaj:

Nagrody

Zwycięzcy poszczególnych Dywizji mogą posługiwać się tytułem Mistrz Polski 2021 w Konkurencji Koncert – Dywizja (I – II – III)
Zdobywca drugiego miejsca w danej Dywizji może posługiwać się tytułem Wicemistrz Polski 2021 w Konkurencji Koncert – Dywizja (I – II – III)

Zwycięzca Dywizji młodzieżowej może posługiwać się tytułem Młodzieżowy Mistrz Polski 2021 w Konkurencji Koncert.
Zdobywca drugiego miejsca w Dywizji młodzieżowej może posługiwać się tytułem Młodzieżowy Wicemistrz Polski 2021 w Konkurencji Koncert

Zwycięzca konkurencji Entertainment – Show – Musztra Paradna może posługiwać się tytułem Mistrz Polski 2021 w Konkurencji Entertainment – Show – Musztra Paradna.

Klasyfikacja Grand Prix Otwartych Mistrzostw Polski Orkiestr ma za zadanie wyłonić najbardziej wszechstronną orkiestrę konkursu. Do klasyfikacji tej wliczane są wyniki orkiestry ze wszystkich konkurencji, w których wzięła udział, pod warunkiem uzyskania co najmniej 75 punktów w każdej z nich.
Wyniki z konkurencji, w której orkiestra zdobyła poniżej 75 punktów nie są wliczane. Konkurencje składające się na wyłonienie zdobywcy Grand Prix: Koncert, Entertainment – Show – Musztra Paradna. Jeśli orkiestra weźmie udział w 2 lub więcej konkurencjach koncertowych, do wyniku Grand Prix wlicza się jeden, najwyższy rezultat.

Kategorie: MPOD 2021

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *